Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından günümüze Volkswagen, Audi, Seat, Skoda gurubu  araçlarının tüm yedek parça ve aksesuarlarını, Dünyanın önde gelen üreticilerinden ithal ederek tüm Türkiye’ye uygun fiyatlı toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktadır. 

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve teknik bilgi sayesinde müşteri beklentilerine profesyonel çözümü en hızlı şekilde sağlayarak sektörde güvenilir ve öncü firma konumuna gelmiştir.

Firmamız da  İvedik Organize Sanayi bölgesi 1341 cad no:64 adresinde sektörün önde gelen markalarını müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Taleplere, değişen ihtiyaçlara ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yenilenmek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak temel prensibimizdir.ÖZLEM VOLKSWAGEN.COM Online Mağaza ile Türkiye genelinde ulaşılabilir ve güvenli alışveriş imkânı sağlayan E-Ticaret sitemizde orijinal ve yan sanai tüm parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz.   

Öncelikli hedefimiz şeffaf ticaret anlayışımızdan ödün vermeden, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmek, zengin parça stoku, sorunsuz ve hızlı lojistik, uygun fiyat prensibi ile Dünya standartlarında yenilikçi ve lider firma olmaktır.

+100.000

Ürün Çeşidi

Fiyat

Uygun Fiyat Garantisi

%100

Mutlu Müşteri

+81 il

Tüm Türkiye'ye Kargo